info@ubfsoft.com
+90 (850) 302-5560
Sakarya Teknokent

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA BİLGİ EDİNİN

Şirketimiz, Aralık 2019 da, Ar-Ge tabanlı yazılımlar geliştirmek amacıyla Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulmuştur. Şirketimiz yazılım geliştirme ve danışmanlık faaliyetleri olarak ar-ge kapsamında faaliyet gösteren firmalara teknoloji transferi ve yazılım araçları geliştirme süreçlerinde katkı sağlamak sureti ile 1 yılı aşkın bir süredir proje geliştirme süreçlerini başarıyla tamamlamıştır. Halen teknoloji geliştirme odaklı ar-ge çalışmaları ve özgün yazılım geliştirme çalışmalarımızı yürütmekteyiz.
  • HERTÜR İŞLETME İHTİYACINA GÖRE DİJİTAL ÇÖZÜMLER
  • YAZILIM DÜNYASINDA SIRADIŞI YETENEK VE BİRİKİMLER

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Yazılım teknolojileri geliştirme ve sistem programlama alanlarında faaliyetlerimizi yürüterek teknoloji kullanımından çok teknoloji geliştirmeyi öncelikleyen ve bu kapsamda uluslar arası boyutta değer üretmek ve yazılım dünyasında dikkat çekici başarılara imza atmak

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ve paydaşlarımızı yenilikçi ve rekabetçi çözümlerimizle başarıya ulaştırmak, gelecek öngörülerini planlamak ve hayata geçirmek gibi bir misyonu yürütmekteyiz. Bunun yanı sıra geleceğin yazılım teknolojilerine katkı vermek ve bu uğurda yazılım geliştirme alanında öğretici ve kapsayıcı bir yol ile yazılım dünyasına yeni yetenekler kazandırmayı da hedeflemekteyiz.


ETKİN VE ÇÖZÜM ODAKLI FAALİYET ALANLARIMIZ

İletişime Geçelim