info@ubfsoft.com
+90 (850) 302-5560
Sakarya Teknokent

FAALİYET ALANLARIMIZ

WEB TABANLI UYGULAMALAR

Web programlama alanlarında güncel web teknolojilerinin ve programlama tekniklerinin uygulanmasında hızlı ve etkili sonuç almak ve herzaman zinde kalmak için dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Tasarım boyutunda ihtiyacı en güzel şekilde karşılayacak ve kullanıcı dostu arayüzlerle sabit veya interaktif web sayfa tasarımları elde etmek için HTML,CSS ve Javascript web tasarım araçları ve en güncel javascipt framework yapılarını kullanmaktayız.

CSS ve HTML tabanlı sunulan bütün geliştirme yeteneklerini en etkin şekilde kullanmaktayız. Javascript tabanlı en güncel interaktif geliştirme araçlarını (JQuery, Vue, vb.) ve bu teknolojilerden doğan yeni ek yetenekleri herzaman takip etmekteyiz. Bunun yanı sıra özgün olarakta ihtiyaca göre geliştirmeler yapmaktayız.

Web programlama ve web sunucu yazılım geliştirme süreçlerinde,ölçeklenebilir esneklikte Storage(Dosya yönetimi), Veritabanı mimarisi oluşturma, Özgün veri güvenliği algoritmaları ile veri şifreleme teknolojilerinin geliştirilmesi gibi yeteneklerimizle bilgi güvenliği ve performans açısından en başarılı sonuçları almayı hedeflemekteyiz.

Geliştirme araçları olarak C/C++, C# Net/Core, PHP, NodeJS yazılım ve script dillerini kullanmaktayız. Kendi alanlarında deneyimli çalışma arkadaşlarımızla bu alandaki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Web tabanlı tüm uygulamalarda sitenizden beklediğiniz en etkili ziyaretçi dönüşleri için son trend tasarım ve web teknikleri sunmaktayız.
Web yazılımlarında uyguladığımız performans algoritmaları ile sunucu maliyetlerinin düşürülmesinin ve sistem performansının yükseltilmesini sağlamaktayız.
Web yazılımlarında uyguladığımız özgün güvenlik çözümlerimiz ve SEO optimizasyonlarımız ile Web yayınlarınıza yüksek güvenlik ve kolay erişilebilirlik sağlamaktayız.
İletişime Geçelim